Reakcia na: Papyr #7548:
Počúvaj:1) Nekradni Papyrov nick
2) Heeej, podľa seba súdiš ostatných? A ani podvody a fionancie nepomohli a bol si schopný len dva roky vyštudovať, potom ťa vyrazlili, lebo neschopnosť sa už nedala ani peniazmi zakryť? Ani poriadne slovensky ťa tam nenaučili? No to je bieda...
Majkl
No, dnes som pridal pár nových cesťákov, ďalšia várka príde na rad hádam zajtra (34, 35, 36). Pokúsim sa samozrejme čo najskôr, ale robím to len na úkor svojho voľného času a iných povinností...