Ale dufam ze ked tuto linku niekto otvori, tak to bude SkyEurope, nie CSA.
Mozno by mohli skusit z Kosic aj inu destinasiu ako Praha, ale s medzipristanim na Sliaci. Mozno ten Zurich, tam maju z Blavy uz 2 linky denne.
Skoda toho Uzhorodu:)
Mozno by mohli skusit z Kosic aj inu destinasiu ako Praha, ale s medzipristanim na Sliaci. Mozno ten Zurich, tam maju z Blavy uz 2 linky denne.
Skoda toho Uzhorodu:)
Papyr
Lenze stav veci je asi taky, ze v podstate bez Vladimirovych udajov sa neda zhotovit kvalitna stranka o Presove. On ju uz ma na MD, takze by pripadny presovsky IMHD bol len viac-menej vydarenou kopiou toho, co je na MD. A uz sa nam rysuju aj dalsie, velmi kvalitne stranky, zamerane viac na sluzby pre cestujucich ako pre fanusikov MHD - zatial su vo faze pripravy a naviac ich nerobim ja, takze o tomto projekte zatial nic blizsie nenapisem