Reakcia na: Papyr #7115:
Ako to, že nie? Je odniekiaľ niekam treba viac ako jeden prestup? A nechváľ sa prestupným tarifom, čo už dva týždne máte:-P.
a este je tu 3tia moznost, mysliz ze by cestujuci vyuzival take na nic sluzby mhd?
Okrem ineho v suchom prostredi o teplote pod -10 stupnov sa viry a bakterie skoro nesiria
LUK
Re #7102 Vševedko: a to Ti tých 1,50 SKK stálo za tú poznámku???
Re #7105 Papyr: Jednoznačne ĽUDIA CHODITE PEŠO! Prečo by ste sa mali tlačiť ako dobytok v tých mrazničkách, keď o Vás nemajú záujem???