Reakcia na: mimi #6960:
Nemáš sa za čo hanbiť. Choď sa pozrieť do južného Talianska a potom povieš zlatá Bystrica. O Grécku už ani nehovorím, lebo tam nevieš ani kde je zastávka, lebo nebývajú vôbec označené a len miestni povedia, kde sa máš postaviť. V tomto prechodnom období, keď je v ťažkej pozícii BBDS, mesto, ale aj cestujúci, treba len vydržať. Náprava určite príde.
Minule išli oproti mne takmer za sebou hneď štyri - a potom si nemysli, že ich je pätnásť... ?
Linky su predsa zokruhovane s intervalovym CP.
Staci ked si tu takmer hodinku do dalsieho spoja pockas na zastavke.
Tom
ked musim niekde dalej ist tak chodim najcastejsie stopom v 90 percentach som na mieste skor ako busom sedim si usmiaty v nejakej octavii alebo niecom podobnom mam klimu mozem si zapalit proste bomba a navyse spoznam kopu pohodovych ludi kaslem na celu busdopravu
A vsetci sa hrozne cuduju ako moze niekto stopovat HEHEHE ?