Este k tym tykadlam.
Raz som si vsimol (este boli vsetky vyhybky mechanicke), ze vodic tam otacal nejakym spinacom. Nemate tusenie co by to mohlo byt?
Otacal s tym v zakrutach a prec vyhybkou, tak som tipoval ze to bude tlak tykadiel na troleje a myslel som ze to bude princip vyhybiek.
Raz som si vsimol (este boli vsetky vyhybky mechanicke), ze vodic tam otacal nejakym spinacom. Nemate tusenie co by to mohlo byt?
Otacal s tym v zakrutach a prec vyhybkou, tak som tipoval ze to bude tlak tykadiel na troleje a myslel som ze to bude princip vyhybiek.
), dalsi neznasaju vyzdobu.
Petik
Ta diskusia sa tu pekne rozbieha, ale este by to mohlo byt lepsie.
A myslim ze to zlepsenie by sa dalo dosiahnut lepsiou prezentaciou diskusneho fora.
Pamatate ako som sa uplne nazaciatku dozadoval noveho klikatka 'Diskusne forum'? Pritom to tam uz bolo v ramceku 'mix'. Ono totiz malokto precita cele menu. Je tam sice 'Čas od pridania najnovšieho príspevku', ale to musim prescrolovat nizsie, hoci mam rozlisenie 1024*768. Neslo by to posunut kus vyssie a doplnit tam text "Pripojte svoj nazor na bystricku MHD! Precitajte si nazory inych."
Niektori moji kamarati vedia ze imhd existuje, hladaju tu odchody ale o diskusnom fore nemaju ani tusenie.
Inak s tym prehadzovanim vyhybiek som tiez netusil ako to funguje. Myslel som ze to je mechanicke (tie stare), a ono je to elektromagneticke, ak tomu spravne rozumiem.