Reakcia na: LUK #6101:
Ja ich neznevazujem, napisal som len fakty. Zaviest lukrativnu vnutrostatnu linku na Slovensku podla mna uz nie je mozne. Moznosti sa crtaju v medzinarodnej doprave kde, a to je fakt, bystricka SAD zaspala. Zase spomeniem línky z vychodneho Slovenska prevadzkovane SAD Kosice, Presov, Nitra sukromnikmi ako Turancar, Student Agency do Londyna, do viacerych miest v Nemecku, do Belgicka atd. To, ze Slovensko vstupi do EU bolo zrejme a niektori dopravcovia tento fakt dokazali vyuzit.
Inca
Do Piestan je novy spoj, nie linka.
Licencia na Tatransku Lomnicu je z roku 2003
Innsbuck zacina premavat od 15.1. 2005 a jeho buduca vynosnost je diskutabilna - hlavne s ohladom na nezmyselny datu zaciatku prevadzky