Reakcia na: LUK #6101:
Ja ich neznevazujem, napisal som len fakty. Zaviest lukrativnu vnutrostatnu linku na Slovensku podla mna uz nie je mozne. Moznosti sa crtaju v medzinarodnej doprave kde, a to je fakt, bystricka SAD zaspala. Zase spomeniem línky z vychodneho Slovenska prevadzkovane SAD Kosice, Presov, Nitra sukromnikmi ako Turancar, Student Agency do Londyna, do viacerych miest v Nemecku, do Belgicka atd. To, ze Slovensko vstupi do EU bolo zrejme a niektori dopravcovia tento fakt dokazali vyuzit.
Majkl
Fakt si neviem predstaviť, kto mladý by v dnešnej dobe (s D-čkovým vodičákom) išiel robiť vodiča MHD do BANSKEJ BYSTRICE, ak by žiadne mimoplatové výhody neexistovali... Je logické, že by sa zrejme obzeral po inom meste (napr. BA - akože v DPB aj zopár vodičov z BB už jazdí) - a možno aj inom štáte...