Reakcia na: LUK #6100:
Mas pravdu, nemusi. Ale moze. Nikto totiz nevie povedat o aku sumu sa jedna.
Bol by som nerad keby som vyzeral ako kriziacka vyprava proti zamestnaneckym zlavam. Len chcem upriamit pozornost na fakt, ze financovanie SAD vobec nie je take jednoduche ako sa to snazi mesto aj SAD prezentovat. Je tam prilis vela neznamych alebo neprezentovanych faktov. Prilis vela nepriehladnych financnych tokov. Ziadna, alebo minimalna moznost kontroly. Tot vsjo...
Inca
No ved prave - kolko? Kto to vie?
Este raz. Treti raz raz. Stvrty raz:
Keby to bol do roka len milion je to milion ktory musi ktosi zaplatit, alebo lepsie povedane milion, ktory chyba v trzbach.