Reakcia na: Inca #6078:
Opäť - koľko zamestnancov z tých hypotetických 500 cestuje (a koľkokrát do roka) diaľkovými linkami??? Možno päť percent častejšie ako raz do roka (ale to sa už aj zamotávam do odhadov)...
http://www.stadt.sg.ch/mobilitaet_-_umwelt/oeffentlicher_verkehr/vbsg/preise.html
Inca
1. Pocet zamestnancov SAD BBDS je cosi cez 500 vratane zavodu v Brezne. By the way - vie prosim niekto ako je to s financovanim MHD v Brezne?
Ja by som nerad sklzol do debat kolko ludi chodi alebo nechodi zadarmo. Pokial viem tak rodinni prislusnici maju po zakupeni rocnej rezijky narok na cestovanie za 1/2 ceny ako ostatni.
Este raz - pripada mi hlupe zvyhodnovat vlastnych zamestnancov a pritom pytat dotacie.