Žiaľ som doma s deťmi a tak neviem o petícii za 24 ale veľmi rada by som sa podpísala.Rozčúlilo ma to že ju zrušili.
Osobne sa ma dotýka aj spoj 26. V porovnaní z 22 chodí veľmi málo.Kým čakám na spoj 26 pred VÚB prejdu aj dva spoje č.22 ale na 26 si ešte pekne dlho počkám.Potom ideme ako sardinky natlačené vo vlastnej šťave.Všetkých zo SAD-ky
treba natlačiť do MDH a aspoň mesiac ich donútiť cestovať v spojoch ktoré nám zaviedli. Škoda,že sa k daným otázkam kompetentné osoby akosi nehrnú a odpovedajú len na to čo chcú. Keby to bolo ako v iných mestách,kde sa ľudia dostanú z jednej cieľovej stanici do druhéj /Bratislava ,Košice a nie ako u nás v BB prestupujeme niekoľkokrát,kým sa niekam dostaneme ako pribrzdený.A to cesta 26 trvá ani nie 5 minút .Čo by robili keby mali trasu dlhú ako v Bratislave alebo keď by ste sa chceli dostať v Košiciach do ZOO. Vedenie v Bystrici by zaviedlo prestup na trikrát.
Osobne sa ma dotýka aj spoj 26. V porovnaní z 22 chodí veľmi málo.Kým čakám na spoj 26 pred VÚB prejdu aj dva spoje č.22 ale na 26 si ešte pekne dlho počkám.Potom ideme ako sardinky natlačené vo vlastnej šťave.Všetkých zo SAD-ky
treba natlačiť do MDH a aspoň mesiac ich donútiť cestovať v spojoch ktoré nám zaviedli. Škoda,že sa k daným otázkam kompetentné osoby akosi nehrnú a odpovedajú len na to čo chcú. Keby to bolo ako v iných mestách,kde sa ľudia dostanú z jednej cieľovej stanici do druhéj /Bratislava ,Košice a nie ako u nás v BB prestupujeme niekoľkokrát,kým sa niekam dostaneme ako pribrzdený.A to cesta 26 trvá ani nie 5 minút .Čo by robili keby mali trasu dlhú ako v Bratislave alebo keď by ste sa chceli dostať v Košiciach do ZOO. Vedenie v Bystrici by zaviedlo prestup na trikrát.
Inca
Ad mesto: Akciovka vlastni myslim cez 30 busov, celkom by ma pobavilo keby mesto vyhlasilo verejnu sutaz na mestsku dopravu v BB. Mozno by sa ktosi nasiel kto by to vedel robit kvalitnejsie a lacnejsie bez toho aby pritom musel zivit kvantum uradnikov.
Rada pre vrtakov: chodte na obchodny register (www.orsk.sk), pozrite si mena v spravnej a dozornej rade SAD a potom si dajte vyhladat firmy, v ktorych ti isti ludia sedia, alebo sedeli. Pobavite sa.
Posledna vec: SAD BBDS ma sprivatizovat CSAD Ostrava, ktorej sa to uz 2 roky akosi nedari. Bud je v exekucii, alebo nema peniaze, alebo ich neda alebo... FNM to netrapi, stat to netrapi, rozostavana budova autobudovej stanice chatra a nikoho, NIKOHO nezaujima preco prave v BB je situacia aka je. Su tu aj ine mesta porovnatelne co do dopravnych vykonov aj obyvatelstva a tam to funguje.
SADky na Slovensku sa spoliehali ze stat do nich bude naveky liat peniaze ako do bezodnej jamy. SAD BBDS detto. A teraz je tu obrovsky udiv ked peniaze nie su a to, co zotrvacnostou dlhe roky fungovalo zrazu skripe.