Reakcia na: janbystrican #5893:
Hovor za seba!
U nás sa často hovorí napr. o Írsku ako rýchlo rozvíjajúcej sa ekonomikou... Írsko bolo pred pár rokmi tam, kde sme približne teraz my. Prilákalo investorov atď. s tým rozdielom, že nerozpredávalo štátny majetok, teda ani pôdu, ani strategické podniky a pod. Dodnes má takúto polityku aj naďalej a pozri sa kde je! To, že štát je zlý vlastník môže tvrdiť iba človek, ktorí myslí len o tom, čo mu čo najviac uchmatnúť, ako napr. Minister Mikloš, ktorý sa za to môže hambiť... Nie nadarmo sa hovorí, že pokazená ryba smrdí od hlavy...
janbystrican
Nepoznám detaily.Som obyčajný občan, ale zdá sa mi, že Váš príspevok sa asi zakladá na pravde.
Vašou chybou však bolo je to, že ste o tom čo sa stane ak mesto nevybojuje štátny príspevok na dopravu, alebo nezíska peniaze z miestnych daní dostatočne zrozumiteľne nevarovali verjenosť. Vedeli ste tiež dostatočne dopredu, že neschopné vedenie mesta na čele s primátorom dovedie situáciu do týchto koncov. Vyvvinili by ste sa vtedy, keby ste burcovali na poplach mesiace dopredu vrátane organizovania verejných stretnutí s občanmi a písomným varovaním všetkých poslanocov MsZ.Skúste napísať čo ste všetko spravili, ako ste varovali mesto, ako ste informovali poslancov a verejnosť.Takto zostáva časť viny (aj keď si myslím že nie podstatná) aj na Vás.
Nestála za tým snaha nenahnevať mesto z tých dôvodov, aby Vám poskytli aj naďalej výhodné nájomné zmluvy na autobusy, trolejbusa a trate?