Otázka pre pána Snopku. Prosím o odpoveď, porušila SAD zákon č. 168/96 Z.z. a č. 164/96 Z.z. a to v tom zmysle, či bol nový CP autobusov, resp. trolejbusov schválený primátorom, resp. predsedom VÚC. Ďalej sa pýtam, či cesta k Tescu (nová časť), ktorú používate je skolaudovaná? Viete odčleniť náklady SAD na prímestskú dopravu a na linky do obcí Harmanec, Môlča, Malachov, Nemce a Hronsek? Viete presne dokladovať počat cestujúcich prepravených bezplatne? Vysvetlite občanom, prečo ste zriadili 2 nové linky do Tesca, čo Vás viedlo k takémuto rozhodnutiu? Odpovedajte na otázku, kto má povinnosť sa starať o zastávky a za koho financie sa stavali nové, ktoré teraz na Mládežníckej ulici môžu slúžiť pre mestské holuby? A posledná otázka, kedy (deň) ste písomne informovali primátora, že žiadate o zmenu CP a kedy Vám to podpísal?
Martin
Martin
Snopko
Linka č.32 za 1 až 11.2004:
Spolu prepravených 48 377 osôb z toho 22 202 so zľavou a 1099 zdarma. Celkové km za obdobie : 29 188 km.
To predstavuje odvezenie 1,657 osoby na 1 km.
Linka č.93 za 1 až 11. 2004:
Spolu prepravených 64 387 osôb z toho 21 452 so zľavou a
3475 zdarma. Celkové km za obdobie : 44 736 km.
To predstavuje odvezenie 1,439 osoby na 1 km.
Naozaj chodila stále "plná"!!!