Reakcia na: S499.1023 #56773:
Žijem takže asi áno
hoci to nerád priznávam, na poslednom spoji som mal za mojich stredoškolských čias dosť promile na odvahu
Ale to tak na odľahčenie….veru že s ním veľa cestujúcich malo problém za štýl jazdy. Nikdy ale neobiehal niekde kde to bolo nebezpečné. Ja som v neho mal vždy dôveru. Áno letel vždy ale šoféroval naozaj dobre, lepšie ako jeho parťák na linke (ten jazdí dodnes) a mal dobrý prístup, vedel si urobiť aj poriadok keď bolo treba . Osobne mám radšej rýchlu jazdu. Takí vodiči z linky na VK také nepoznajú. Hlavne jeden čo točí každé ráno okolo 9 BB-VK vždy meškal kvôli tomu že vyhadzoval rýchlosť snáď každú minútu a nikdy nešla klíma. Navyše na mňa pôsobil veľmi “zvláštne” raz som premýšľal či nezavolať hliadku aby mu dali fúknuť.
. Hlava na prednom sedadle. Legendárny bol ale ten štýl jazdy. Ten chlap vedel prísť do cieľovej stanice bezproblémovo s viac ako 10 minútovým náskokom. Dvojka, plný kotol a obmedzovačom do ďalšej zastávky. Dole babinským kopcom 115, zvyšok cesty nešiel nikdy menej ako 98. Najväčší zážitok býval posledný spoj kedy sa ponáhľal domov . Raz si pamätám ako obiehal BMW M3 Competition
PeterBB
Neviem či je to bežná prax...