To nevymyslíš, to je život... Alebo BB :DD.
https://www.facebook.com/share/p/1BPekp243n/
https://www.facebook.com/share/p/1BPekp243n/
. Hlava na prednom sedadle. Legendárny bol ale ten štýl jazdy. Ten chlap vedel prísť do cieľovej stanice bezproblémovo s viac ako 10 minútovým náskokom. Dvojka, plný kotol a obmedzovačom do ďalšej zastávky. Dole babinským kopcom 115, zvyšok cesty nešiel nikdy menej ako 98. Najväčší zážitok býval posledný spoj kedy sa ponáhľal domov . Raz si pamätám ako obiehal BMW M3 Competition
alebo keď obiehal 2 kamióny v hmle. Ale inak musím povedať že jazdil perfektne a síce rýchlo ale ani raz som nemal pochybnosť o bezpečnosti . A navyše autobus v lete vyklímovaný na krásnych 17 stupňov. Mal som ho omnoho radšej ako šetričov z linky na VK.

PeterBB
Neviem či je to bežná prax...