Celkom by ma zaujimalo, ked sa uz bbds sprava tak hospodarne, kolko zbytocnych ludi chova v kancelariach. Pani sikanuju soferov za kazdu hovadinu, cestujucim rusia spoje a pani sa vyhrievaju v kancelariach, nerobia nic a len sa nam rehocu ako s nami zase vybabrali.
Majkl
Re #5628 Kami: bol to len môj veľmi hrubý odhad, kedže z BB nemám aktuálne údaje. Ďakujem za upresnenie. Nevieš, koľko bolo prepravených osôb za r. 2004?
Re #5633 b17: však práve o tom to je. Mesto nemá záujem na tom, aby podporovalo kvalitnú a cenovo dostupnú MHD pre svojich občanov a BBDS potrebuje maximalizovať príjmy. Do 3.1. zaplatíš za cestu zo Sásovej na Fončordu 11,50 Sk (ak máš kartu) a od 3.1. 11,50 + 7,50 = 19 Sk