Reakcia na: 810zssk #55609:
Nové palubáky vidieť aj na včerajšom predstavení Crosswayu SAD Lučenec. https://www.facebook.com/idsbbsk/
Inak neviem na aké zmeny si majú cestujúci zvykať keď podľa mojich vedomostí žiadne zmeny v doprave nebudú a má sa zavádzať len nová tarifa, na ktorú si samozrejme ťažko zvykať keď sa en bloc cestuje zadarmo 
Vladimír
Zamestnávateľ poskytuje svojim zamestnancom a ich rodinným príslušníkom zľavy z cestovného aj naďalej (existuje interná zamestnanecká tarifa). Vo výkaze pre objednávateľa však všetky lístky zakúpené zamestnancami a ich rodinnými príslušníkmi vykazuje v hodnote zodpovedajúcej platnému verejnému cenníku. Rozdiel medzi cenou, ktorú zaplatí zamestnanec a cenou, ktorá ide do výkazu pre objednávateľa znáša zamestnávateľ ako náklad na zamestnanecké benefity.
Edit: Rovnaký princíp funguje na prímestskej doprave v NSK vykonávanej Arrivou už od roku 2016.