Reakcia na: kvorka #54576:
Píšem zrejmé veci, lebo bez nich to očividne nešlo. Pre úhradu (a teda celý tento spor) je rozhodujúca len zmluva. Dopravná licencia sama o sebe nemá s úhradou nič, teda oháňať sa tým že ju BBSK vydal je nezmyselné. To bolo všetko na čo som poukazoval.
Tu strany dobre vedia, o čo ide.
Takže miesto debaty o úhrade dlhu to farizejsky odtláčame, no pekne.
kvorka