Reakcia na: PIT #54093:
No čo môj z toho, čo som písal sa netýka dopravy v BBSK? Je myslím úplne u prdele a to doslova, že čí píšem k doprave alebo nie. Aj keď som opísal ako si obnovuje SAD Zvolen a Lučenec vozový park a iné veci vo vzťahu BBSK-SAD, tak to bolo úplne to isté pre niektorých ako keď píšem k veci. Takže mám totálne zbytočné sa snažiť, keď nad príspevkom od veci aj k veci si péro vybrnkajú 2-3 libtardi. Moju snahu radšej vynaložím na čítanie knihy alebo hru, či prechádzku alebo posedenie pri pive.
Agent007
https://zdopravy.cz/kdyz-trolejbusum-ustoupi-i-zapas-baniku-reklama-na-mhd-rika-autor-rozlucky-19101/