Když trolejbusům ustoupí i zápas Baníku. Reklama na MHD, říká autor rozlučky
https://zdopravy.cz/kdyz-trolejbusum-ustoupi-i-zapas-baniku-reklama-na-mhd-rika-autor-rozlucky-19101/
https://zdopravy.cz/kdyz-trolejbusum-ustoupi-i-zapas-baniku-reklama-na-mhd-rika-autor-rozlucky-19101/
PDM.8.99
Aký zmysel malo toto hrkútanie si na kávičke? ŽSK ide do súťaží na výber dopravcov, už to oznámili pár mesiacov nazad, že obsluha kraja bude rozdelená na 5 súťaží na 5 oblastí (Horné Považie, Kysuce, Turiec, Orava, Liptov) a vedia to aj tu diskutujúci podaktorí. Lunter išiel načo do Žiliny vôbec? Vyhlásil SADke vojnu a teraz zistil, že nevedia ako vyhlásiť súťaž riadne a podľa legislatívy, ktorou sa oháňa, že ju pozná, tak ide hasiť problém? Alebo o čo išlo? Na kávičku si pokecať a rozdať úsmevy a na stretnutí v zmysle :"Dohodli sme sa na ďalšom stretnutí, kde sa dohodneme, že sa stretneme dakedy v budúcnosti.", to neviem či potrebuje BBSK teraz v tomto stave. A ŽSK nijak toto stretnutie nepomohlo isto, ŽSK má jasno v tom čo chce a myslím aspoň nateraz, že za tým idú normálnejšou cestou než BBSK.