Od 20.10.2018 je zmena na prímestskej linke č. 606428. Spoj s odchodom o 15:45x z Rooseveltovej nemocnice do Lučenca bude premávať už o 15:30x. Odchody z Banskej Bystrice, AS (15:57x) a Zvolena, AS (16:25x) sa nemenia.
http://www.sadlc.sk/public/index.php?option=com_content&task=view&id=694&Itemid=365#
Dalo sa čakať, že v tých kolónach, ktoré sú v tom čase v okolí Tajovského ul, to nebudú stíhať... Toto bolo len otázkou času.
http://www.sadlc.sk/public/index.php?option=com_content&task=view&id=694&Itemid=365#
Dalo sa čakať, že v tých kolónach, ktoré sú v tom čase v okolí Tajovského ul, to nebudú stíhať... Toto bolo len otázkou času.
Text sa vztahoval na nove vozidla, napr. tie Urbanwaye co si spominal.
PDM.8.99
Inak to, že mi tu pokaždé "zaparkujú" 3 mínusky na každom príspevku priam automaticky je prejavom falického syndrómu tých troch imbecilov a veľmi rád by som vedel, kto je taký skrachovanec s IQ v pásme debility.