Reakcia na: Mike #53801:
Legislativne riesenie by sa urcite naslo, trebars aj formou priameho spoja medzi linkami. Dohoda/vola su druha vec. Pointa ale bola, ze toto je vecou objednavky od verejnej spravy a nie dobrej vole ktorehokolvek dopravcu - ako sa napokon ukazuje, ani ti dobri dopravcovia co "nevyzobavaju hrozienka" sa akosi do tej lonky nehrnu.
Zvýšiť cenu dvakrát v priebehu roka nie je práve typickým príkladom prirodzeného vývoja ceny. A nehovoriac o vyhnutí sa akémukoľvek oznamovaniu vopred. Áno, viem, že to na komerčnej linke nemusia, je to vecou ich stratégie (aj komunikačnej).
Agent007
pred ich prichodom asi bolo malo spojov na tej trase, ze? Preco si nevybrali napriklad linku B.Bystrica-Revuca-Kosice, kde uz dnes premava posledny priamy spoj a okrem neho nemas sancu sa do tych miest dopravit pomocou VHD? Vybrali si hrozienko z kolaca a este podnakladovymi cenami z neho vytlacili ine firmy...