Reakcia na: BB-Schuhu #53395:
Takýchto dopravcov bude pribúdať ktorí si tam zrušia zastavovanie, byť súkromníkom tak si dám parkovisko Mičinská a kašlem celý terminál. Súkromných dopravcov treba nejak podporiť nie im len zvyšovať náklady, lebo zachvíľu tu nebudú žiadne DAL.
C4H8Cl2S
Ďalej problém, že prečo ľudia chodia do OC Europa je, že v Europe sú obchody otovorené do 21:00 myslím. V centre mesta všetko končí o 17:00, príp. 18:00. Otvorené sú len reštiky, bary a krčmy. Keby v meste ťahali do 19-21h, tak by tam bolo viac ľudí aj. Tá éra však už skončila a tak skoro sa nevráti pokiaľ si ľudia nejak vyslovene nevyžiadajú zmenu, že ich omrzia nákupné centrá.