A už tu máme prvú reakciu nezmyselne vystrelených cien za užívanie AS. Poobedný pár spojov dopravcu FERIBUS z Námestova bude skrátený len po Nám. H. Vajanského.
nový CP:http://portal.cp.sk/Data/pdf/L507512_180128_56329.pdf
A takto to môže ísť ďalej...
nový CP:http://portal.cp.sk/Data/pdf/L507512_180128_56329.pdf
A takto to môže ísť ďalej...
C4H8Cl2S
Ďalej problém, že prečo ľudia chodia do OC Europa je, že v Europe sú obchody otovorené do 21:00 myslím. V centre mesta všetko končí o 17:00, príp. 18:00. Otvorené sú len reštiky, bary a krčmy. Keby v meste ťahali do 19-21h, tak by tam bolo viac ľudí aj. Tá éra však už skončila a tak skoro sa nevráti pokiaľ si ľudia nejak vyslovene nevyžiadajú zmenu, že ich omrzia nákupné centrá.