A už tu máme prvú reakciu nezmyselne vystrelených cien za užívanie AS. Poobedný pár spojov dopravcu FERIBUS z Námestova bude skrátený len po Nám. H. Vajanského.
nový CP:http://portal.cp.sk/Data/pdf/L507512_180128_56329.pdf
A takto to môže ísť ďalej...
nový CP:http://portal.cp.sk/Data/pdf/L507512_180128_56329.pdf
A takto to môže ísť ďalej...
C4H8Cl2S
- zbytočne široké nástupištia
- nejednotne umiestnené označníky s číslami nástupíšť (raz je v strede, raz na začiatku, raz na konci, ako vyšlo ...)
- kasselské obrubníky nikde
- úzky vjazd aj výjazd pre autobusy
- dočasná autobuska v BA má modernejšie displeje na zobrazovanie príchodov a odchodo
- chýba odstavné miesto pre autobusy = šofér musí ísť ako otrok na Mičinskú a potom ak chce na obed alebo WC ísť tak pešo naspäť na autobusku
- plocha pre IAD väčšia ako pre VHD
- stanica vyzerá skôr ako nákupná než autobusová
- nejedná sa o klasickú pevnú stavbu ale montovaný skelet, okrem autobusovej časti, kde máš betónové piliere
- kvalita jednotlivých prvkov je otázna, do 2 týždňov po otvorení v niektorých priestoroch opadla časť obloženia, poruchy prívodu elektriny
- schodisko k nástupišťu MHD krivé ako schody do jaskyne
- eskalátory od nástupíšť umiestnené nie tak aby presun k vlaku a MHD pri žel.st. trval čo najkratšie ale čo najdlhšie, rovnako tak cik-cak umiestnenie prechodov pre chodcov komplikuje presun
V porovnaní s tou starou barabizňou to je modernejšie, to máš pravdu, ale utešovať sa tým je zúfalé ale také typicky slovenské. Skús tak napr. cestovať denne z Ponikov, alebo Hrochote a že ideš na vlak. Dám 100% na to, že prvý budeš mať reči ako Palacký.