A už tu máme prvú reakciu nezmyselne vystrelených cien za užívanie AS. Poobedný pár spojov dopravcu FERIBUS z Námestova bude skrátený len po Nám. H. Vajanského.
nový CP:http://portal.cp.sk/Data/pdf/L507512_180128_56329.pdf
A takto to môže ísť ďalej...
nový CP:http://portal.cp.sk/Data/pdf/L507512_180128_56329.pdf
A takto to môže ísť ďalej...
C4H8Cl2S
Sypaný perón v DNV nie je bohviečo ale na sypanom sa v takej zime ako je dnes keď je nula a dlažby, ktoré sa dávajú na peróny sú ako sklo nezdlabem. V DNV keď už chceš kritizovať, tak keďže je to na koridore s vysokou frekvenciou dopravy, tak malo by jedno ostrovné nástupište s mimiúrovňovým prístupom pre vlaky od Kútov a z/na Marchegg. Smerom na Kúty sa vlaky môžu pokojne pristavovať k prvému nástupišťu.