A už tu máme prvú reakciu nezmyselne vystrelených cien za užívanie AS. Poobedný pár spojov dopravcu FERIBUS z Námestova bude skrátený len po Nám. H. Vajanského.
nový CP:http://portal.cp.sk/Data/pdf/L507512_180128_56329.pdf
A takto to môže ísť ďalej...
nový CP:http://portal.cp.sk/Data/pdf/L507512_180128_56329.pdf
A takto to môže ísť ďalej...
Viko
ČO je preboha najlepšie na Petržalke??? Megalomanskosť a následná nemožnosť poriadnej údržby? Vchod s večne pokazenými dverami, rozbitá dlažba a holuby pod oblúkom? Permanentne vypnuté eskalátory do podchodu? Zliezanie miestnej spodiny? Fatálny nedostatok poriadnych služieb? Garáž, ktorá snáď verejnosti ani nikdy neslúžila?
Neviem, ja mám parametre pre "najlepší" nastavené asi vyššie než ty.