Reply on: BB-Schuhu #53395:
Takýchto dopravcov bude pribúdať ktorí si tam zrušia zastavovanie, byť súkromníkom tak si dám parkovisko Mičinská a kašlem celý terminál. Súkromných dopravcov treba nejak podporiť nie im len zvyšovať náklady, lebo zachvíľu tu nebudú žiadne DAL.
S499.1023