blizi sa koniec karosa 954 v primestskej doprave , autobusy su odpredavane za 11,000€ , jazdi niekde este karosa 95x na trase bb -ba - praha ?
a linka 20 a 43 by mohla v smere do mesta zastavovat na zastavke pri hlavnej poste na namesti a v smere spet pod basou , skuteckeho . bolo by fajn dostat dopravu na namestie , lebo tam uz aj pes skapal , vsetci idu do europy , a tiez by sa mohla zaviest linka sasova -karlovo-bakoska-namestie snp-sasova taky okruh , a nebolo by odveci zriadit zastavku mhd vedla terminalu zbytocne okruzne jazdy nikam nevedu , dufam ze nove duobusy sa dostanu na linku 21-22
a linka 20 a 43 by mohla v smere do mesta zastavovat na zastavke pri hlavnej poste na namesti a v smere spet pod basou , skuteckeho . bolo by fajn dostat dopravu na namestie , lebo tam uz aj pes skapal , vsetci idu do europy , a tiez by sa mohla zaviest linka sasova -karlovo-bakoska-namestie snp-sasova taky okruh , a nebolo by odveci zriadit zastavku mhd vedla terminalu zbytocne okruzne jazdy nikam nevedu , dufam ze nove duobusy sa dostanu na linku 21-22

C4H8Cl2S