Reakcia na: C4H8Cl2S #53335:
Veď presne preto som to napísal zrozumiteľne: 26 sa dá "useknúť" od NSL bez toho, aby som mal čo i len jeden duobus. Pre tie dva by som zvážila) na linku 2 a jej predĺženie do Rakytovca
b) na linku 33, ak sa skráti po žst (na jej úkor sa do Senice posilní 41)
Podlavice? To akože na 32 či ako? Lebo tam by ich ani 4ks nestačilo na 34. Takto jedine ako populistiscké riešenie - skade ruka skade noha, len aby to jazdilo (zjavne mali vopred dobre premyslené nasadenie, keď teraz sa len "pokúsia" otestovač v MHD - na čo ich kupovali, to stačilo požicač na testy z HK alebo BA, ale keď asi niekto potreboval kúpiť SOR zase?
davidmik555@gmai
DPMBB už povolala médiá ? do leta sa snáď baterkáčov dočkáme aj na linkách.