Reakcia na: fonzo #53040:
Nie, moja predstava je taka, ze MHD by nadalej mala byt smerovana do zastavky Zeleznicna stanica, ktora lezi idealne na "namesti" medzi autobusovou a zeleznicnou stanicou. MHD podla mna do Terminalu jazdit vobec nemala.
Očakával som, že aj z iných mestských častí tam zavíta nejaký ten bus, ale výraznú zmenu asi v BB čakať netreba... ?
810zssk
A preco chces pchat obratisko do Terminalu, ked existuje obratisko pred Zeleznicnou stanicou, to uz fakt nechapem. Podla mna MHD v Terminali vobec nema co hladat, len to komplikuje vazby medzi jednotlivymi linkami MHD.