Ahojte
chcem sa spýtat či náhodou nemáte niekdo skusenost z vlakmi eurocity a eurostar italia,,chcem íst totiž z viedne do pescary a neviem nájst či tieto vlaky prepravuju aj psy
Budem vdačný za každé info?
chcem sa spýtat či náhodou nemáte niekdo skusenost z vlakmi eurocity a eurostar italia,,chcem íst totiž z viedne do pescary a neviem nájst či tieto vlaky prepravuju aj psy
Budem vdačný za každé info?
BB-Schuhu
http://www.k-report.net/discus/messages/2484/59086.html?1486141239
Doteraz mám v živej pamäti, ako som sa viezol BB-814AF cez Šturec do Martina ešte za mojich dávných školských čias na výlete. Čo je ale zaujímavé, tak nikdy viac (predtým ani potom) som tento autobus už v uliciach viac nevidel...