TeBeCe: Bojím sa, že aj tu budú... Keď to dokázali aj v depe...
Jozef: Asi preto, že je výluka... Budú ich zase prácne ťahať Tatrou?
Jozef: Asi preto, že je výluka... Budú ich zase prácne ťahať Tatrou?
a bude tam aj cabajka
Jozef
Prečo ich nestiahli do depa, veď ich môžu povykrádať, prípadne poškodiť.