Reakcia na: 810zssk #48852:
V utorok ked som cestoval, klasicke pokladne boli zavrete (vraj docasne) a za nimi sa zboku vchadzalo cez fotobunkove dvere do spominaneho odbavovacieho priestoru s prepazkami aj s tabulou odchodov. Tak to by mohlo byt ono...
BB-Schuhu
http://web.sadzv.sk/old/pages/mhd_bb_12/zmeny_090613/index.htm