Myslím, že to tu nik nespomínal:
http://imhd.sk/ba/doc/sk/12041/Zlava-na-SMS-listky-v-sieti-O2-7-5-31-12-2013.html
V BB MHD tak je SMS lístok (po aktivácií) za 0,71 €.
http://imhd.sk/ba/doc/sk/12041/Zlava-na-SMS-listky-v-sieti-O2-7-5-31-12-2013.html
V BB MHD tak je SMS lístok (po aktivácií) za 0,71 €.
expresbb
Parným vlakom zo Zvolena do Hronca
http://www.kht.sk/?menu=11