Myslím, že to tu nik nespomínal:
http://imhd.sk/ba/doc/sk/12041/Zlava-na-SMS-listky-v-sieti-O2-7-5-31-12-2013.html
V BB MHD tak je SMS lístok (po aktivácií) za 0,71 €.
http://imhd.sk/ba/doc/sk/12041/Zlava-na-SMS-listky-v-sieti-O2-7-5-31-12-2013.html
V BB MHD tak je SMS lístok (po aktivácií) za 0,71 €.

draxter
- pôvodnú linku 22 (Pieninská - NSL) rozbili do 21/22/23
- pôvodnú linku 26 rozbili do 26/28
- linka 20 je teraz 20/29
- plus nová linka 27 (kvázy podobná linke 25)
Už je obsadený celý číslený rad 20-29, hoci častokrát zbytočne.
Agent007: lenže pre linku 29 sa nejedná o zachádzku, ale bežnú trasu. Soudruzi tak niekedy značia dvakrát tam, kde je to hádam aj zbytočné, zatiaľ čo inde nie je ani to, čo by malo byť. Aj taká je doprava v BB.