nazdar
neviete preco dnes mimoriadne nie su radene priame vozne do BA na rychliku 820 horehronec? Vo zvolene som si musel prestupit
Diki
neviete preco dnes mimoriadne nie su radene priame vozne do BA na rychliku 820 horehronec? Vo zvolene som si musel prestupit
Diki
PIT
Zaviedli veľké kulové, akurát sa tak podarilo konečne dostať do ich vozidiel to, čo je bežným štandardom niekoľko rokov na trolejbusoch DPM BB (a nad tým tu zatiaľ akosi nikto nehýka/l, ale akonáhle sa SAD ZV dostane o mikroskopický krôčik niekam ďalej a aj to nie svojou zásluhou, tak sa z toho ide pototo; ešte aj zastávkové CP by nikdy nevyzerali lepšie, keby to záležalo od SAD ZV). To tu je stále toľko ľudí, čo si nevidia ani po špičku nosa, aby konečne pochopili, že neschopnosť podporovaná demagógiou pre nás nie je výhrou, ale naopak obrovskou prehrou, keďže sme mohli byť už dávno niekde plne inde?
Inak keď už, tak v trolejbusoch sú už dávnejšie prestavené aj vnútorné transparenty, kde sa zobrazujú striedavo informácie o čísle linky, vybraných nácestných zastávkach a cieľovej zastávke s časom, dňom a dátumom, ďalej informáciou o nasledujúcej zastávke, resp. zastávke, na ktorej sa vozidlo nachádza a pred sviatkami sa tam ešte striedali informácie s upozornením o prevádzkovom režime MHD 28.03./02.04. a 29.03./01.04...
To je raz úžas ľudia v tomto hlúpom meste.