Reakcia na: 810zssk #48275:
A mohli by to zacvakať králicki šoféri, tak by som im to prial, keby som chcel tak tolko stažností pošlem že už na SADke nerobia. Hlavne sa vyžívajú v lámaní preukážok na pol (ked sa nechce "skontaktovať" zo strojom)...a hlavne žiackých preukážok ? ? (osobne som bol svedkom dvoch pripadov a jeden som si odniesol rovno ja) . + dalšie kvantum veci ktore tí šoféri robievaju odvodené od tohto...
fragma
Vážení cestujúci, vzhľadom na očakávaný nižší počet cestujúcich v období vianočných a novoročných sviatkov bude upravený rozsah služieb MHD nasledovne:
http://www.dpmbb.eu/documents/oznam%20cestuj%FAcim%20sviatky%202012%20121122.pdf
zdroj: dpmbb