Práve som zažil menší šok:-). Na štvorprúdovke od Tesca k Huštáku boli vymenené a aj SVIETIA VŠETKY lampy!!! ? Zvláštny pohľad...
ELZAci tu majú tri vežky. Dnes makali naplno. Chystali nosné laná v križovatke a vešali prevesy a úchyty na novej ceste. Priznajte sa, kto to bol sledovať dnes okolo pol druhej?
L1: 1513, 1006
L32: 512AT
L51: 955BC
L52: 542AI
L55: 695AR
L90: 348BJ
L99: 601AR/460AI
ELZAci tu majú tri vežky. Dnes makali naplno. Chystali nosné laná v križovatke a vešali prevesy a úchyty na novej ceste. Priznajte sa, kto to bol sledovať dnes okolo pol druhej?
L1: 1513, 1006
L32: 512AT
L51: 955BC
L52: 542AI
L55: 695AR
L90: 348BJ
L99: 601AR/460AI
Majkl prepac ze sa tak blbo pytam,ale neda mi to.Tie Php stranky robis ty, alebo vies iba html?
Ale už veci v HTML sú pre mňa veľkou pomocou, to si cením.
LUK
Majkl: vidíš, ako sa o Teba staráme, aby si sa mohol nerušene učiť? Keď už máš taký tvorivý kolektív prispievateľov, tak nám urob radosť a pridávaj naše výtvory promptne na web.:-)
Schuhu: Díky za info. To vysvetľuje tú 460-ku na L20.
mimi: Áno, naozaj dnes tie stĺpy 'obbetónovávali', ale nie betónovali. A to je rozdiel!