Reakcia na: mimi #4819:
ovládam základy PHP, ale samozrejme, celé tieto stránky naprogramoval náš hlavný webmaster - d3k0.
Majkl prepac ze sa tak blbo pytam,ale neda mi to.Tie Php stranky robis ty, alebo vies iba html?
Ale už veci v HTML sú pre mňa veľkou pomocou, to si cením.
LUK
L20: 460AI
L26: 367AJ
L55: 695AR
Odvčera sú v BB opäť dve vežky. Dnes vešali nosné laná pri pumpe.
Ďalším vytrhnutý označník je na zast. Podháj smer mesto.