Reakcia na: BB-Schuhu #47835:
Mne nie je jasné, ako pri proklamovanom taktovom GVD môžu byť čakačky od 4 min. do n minút? To nie je ITG ale paškvil.
Celkom mila akcia pri prilezitosti dna bez aut, skoda ze take nieco dnes nezrealizovalo aj MDVRR na vybranych tratiach, bola by to zaujimava forma propagacie vlakov. Ide o to ci sa chce. Konkretne na trati 113 (ktora zostava jedinou tratou v SR kde si dopravu objednava kraj) od noveho GVD zavadzaju aj vikendovu prevadzku, hoci len s tromi parmi spojov denne.
fragma
Cestovný poriadok na web stránke sadzv.sk L97 od 1.10.12 ide vo verzii Pdf (isybus 12.09.) ? ale nejdú pdf po 1.9.12: MHD BB L21,22,23,41,42,90,(09/97), 100 ani v htm, po 1.9. jedine troleje 2,4,7,8 A naopak (na výšku) sú nahraté pdf z roku 2011: 1,5,6,24,25,27,28,32,34,35,36
Zase je CP L97 udávany zo slovom "Banská Bystrica-", v nadpise CP pdf a html je iba "Železničná stanica", "Orange" nikde a v nadpisoch vedľa CP zase naopak ?
Do "Registra zastávok" by sa mali vrátiť zast. Orange a Daňovy úrad pre L97, u L33 zmazať "Partizánska cesta" a k Nám. Ľ.Štúra pridať "Kaufland", k L23 pridať: Starohorská otoč., ZSŠ, rázc. a Tatranská; L42 zmazať park. Mičinská (je to už aj v CP), zast. NAY ELEKTRODOM by som neudával linkami (2), 4, 5, keďže sa neobsluhuje...