Reakcia na: BB-Schuhu #47835:
Problem je ze za Figela sa zacal tvorit naozaj dobry a koncepcny GVD, potom prisli istoty a cele sa pokazilo. Teda v konecnom dosledku sa realizuje mackopes a ten naozaj prilis dobry nie je. Keby sa naozaj spravila komplexna zmena ako povodne mala byt tak je to super.Inak ked uz o zeleznici, dnes ZSSK v spolupraci s Bratislavskym krajom, objednavatelom zeleznicnej dopravy na trati 113, umoznuju bezplatnu prepravu v celej dlzke trate bez akychkolvek dalsich podmienok. Teda nastupite na vlak medzi Zohorom a Zahorskou Vsou a nikto od Vas nebude chciet ziaden cestovny doklad ani nic ine
Celkom mila akcia pri prilezitosti dna bez aut, skoda ze take nieco dnes nezrealizovalo aj MDVRR na vybranych tratiach, bola by to zaujimava forma propagacie vlakov. Ide o to ci sa chce. Konkretne na trati 113 (ktora zostava jedinou tratou v SR kde si dopravu objednava kraj) od noveho GVD zavadzaju aj vikendovu prevadzku, hoci len s tromi parmi spojov denne.
fragma
Cestovný poriadok na web stránke sadzv.sk L97 od 1.10.12 ide vo verzii Pdf (isybus 12.09.) ? ale nejdú pdf po 1.9.12: MHD BB L21,22,23,41,42,90,(09/97), 100 ani v htm, po 1.9. jedine troleje 2,4,7,8 A naopak (na výšku) sú nahraté pdf z roku 2011: 1,5,6,24,25,27,28,32,34,35,36
Zase je CP L97 udávany zo slovom "Banská Bystrica-", v nadpise CP pdf a html je iba "Železničná stanica", "Orange" nikde a v nadpisoch vedľa CP zase naopak ?
Do "Registra zastávok" by sa mali vrátiť zast. Orange a Daňovy úrad pre L97, u L33 zmazať "Partizánska cesta" a k Nám. Ľ.Štúra pridať "Kaufland", k L23 pridať: Starohorská otoč., ZSŠ, rázc. a Tatranská; L42 zmazať park. Mičinská (je to už aj v CP), zast. NAY ELEKTRODOM by som neudával linkami (2), 4, 5, keďže sa neobsluhuje...