Reakcia na: brefos #47497:
Objednavatelia zrejme trvaju na Kralovej studni, takze Sturec nebude. Skorsie informacie hovorili o Sturci, novsie len o Panskej kolibe. Kedze cestovne poriadky existuju len vo forme plagatu, tak je to tazke. Ale momentalne by sme mali mat na imhd ten spravny CP.


mirkobb
Takú istú zas aj zo smeru od Brezna na tom zjazde na jednosmerku popri Cementárni. Tranzitné prejazdy pre osobnú dopravu zas "skomplikovať" prestavením svetelných križovatiek v neprospech (doteraz prioritného) smeru cez nábrežie, resp. aspoň jeho úpravou v pomere času na 50:50 s bočnými smermi križujúcimi tento hlavný prieťah po nábreží, koniec-koncov po takejto úprave semafórov sa už dávno "volalo", len doteraz nebol na takúto zmenu priestor a ani odvaha pri neexistujúcej alternatívnej trase prieťahu mestom v smere V-Z, no teraz ju už máme, tak netreba váhať a urobiť to. Ak by takéto zdržanie prejazdu cez mesto bolo markantné v porovnaní prejazdu cez obchvat, tak ľudia by sa naučili používať ho.