Reply on: Danny #47494:
a nehovorím o tom, že SO stojí na súkromných pozemkoch, pretože Granvia na majiteľov výsostne serie a porušuje sa tým zákon. A prečasné užívanie? Je mi záhadou, ako je možné, že podľa tých rozhodnutí, ktoré tu boli aj prostredníctvom linkov uvedené, sa robilo predčasné užívanie verejnou vyhláškou - veď na miestne zisťovanie mali zavolať vlastníkov pozemkov - to ale neurobili. Takže ešte aby niekto toto nenapadol! ?


mirkobb
Takú istú zas aj zo smeru od Brezna na tom zjazde na jednosmerku popri Cementárni. Tranzitné prejazdy pre osobnú dopravu zas "skomplikovať" prestavením svetelných križovatiek v neprospech (doteraz prioritného) smeru cez nábrežie, resp. aspoň jeho úpravou v pomere času na 50:50 s bočnými smermi križujúcimi tento hlavný prieťah po nábreží, koniec-koncov po takejto úprave semafórov sa už dávno "volalo", len doteraz nebol na takúto zmenu priestor a ani odvaha pri neexistujúcej alternatívnej trase prieťahu mestom v smere V-Z, no teraz ju už máme, tak netreba váhať a urobiť to. Ak by takéto zdržanie prejazdu cez mesto bolo markantné v porovnaní prejazdu cez obchvat, tak ľudia by sa naučili používať ho.