Inak neakuálny CP na linke 42 som si dnes všimol na NSL. Stále s auvádza zastávka cementáreň. V opačnom smere je zase CP linky 2 spadnutý a zakrýva čiastočne linky pod ním. SAD a DPM - poprosím o nápravu (schválne kto ako rýchlo a či vôbec niečo v tomto smere urobí ? )
BB-Schuhu
http://bystrica.sme.sk/c/6477763/oblubeny-cyklobus-s-novinkami.html
Očakávam nové kompletné CP na stránke dopravcu. Len neviem či sa dočkám, keďže dnes SAD ZV nahodil nový web, na ktorom zatiaľ nejdú vôbec CP a do aktualít sa dostali staré správy z minulého roka (napr. uzávierka mosta pod zámkom vo ZV) a pri tých nových sú uvedené dosť podivné dátumy aktualizácie mätúce bežných ľudí...