Už je to zase zmenené, lebo tu na imhd sa píše, že cyklubus pôjde na Malý Šturec, tak isto aj v Kam do mesta, tiež od 4.8. Lenže na kralovastudna.com, že na Panskú kolibu a mám tušáka že aj na úžasnej novej stránke SADZV to zmenili? Lebo ten názov Panská koliba je nejaký podfarbený http://kralovastudna.com/images/stories/Cyklobus.pdf a http://www.sadzv.sk/zmeny-cestovnych-poriadkov/cyklobus-v-okoli-banskej-bystrice


Petik
Aka je intenzita dopravy na obchvate?