Reakcia na: wizard112 #47320:
O tom ze BSK z toho ciastocne profituje sa nehadam, skor islo o to, ze BSK zas oproti ostatnym krajom znacne straca na tom, ze ma asi najvacsi podiel cudzich aut na svojich cestach, takze rozhodne tam nepanuje nejaka nespravodlivost.
wizard112
No len potom neviem, z akého dôvodu kraj dotuje prímestskú linku idúcu v podstate totožnú trasu o 20 minút skôr alebo neskôr... A teda mi to vychádza, že dotovaná prímestská linka asi bude mať na danom spoji aj nižšiu tržbu?
Ja tam ale tie miestne pomery až tak dokonale nepoznám, ale pozastavil som sa nad tým už dávno, že aký to môže mať vlastne finančný dopad, keď mi takto duplicitne behajú dotované a komerčné prímestské linky.