Reply on: 810zssk #47317:
Ja si myslím, že si dostatočne inteligentný nato, aby si pochopil moju poznámku v reakcií na kvorku a koho som tým myslel. Ale keď sa chceš doťahovať za slovíčka, tak si to zameň za nadnárodné spoločnosti so sídlom v BA. ?
wizard112
No len potom neviem, z akého dôvodu kraj dotuje prímestskú linku idúcu v podstate totožnú trasu o 20 minút skôr alebo neskôr... A teda mi to vychádza, že dotovaná prímestská linka asi bude mať na danom spoji aj nižšiu tržbu?
Ja tam ale tie miestne pomery až tak dokonale nepoznám, ale pozastavil som sa nad tým už dávno, že aký to môže mať vlastne finančný dopad, keď mi takto duplicitne behajú dotované a komerčné prímestské linky.