Reply on: wizard112 #47318:
Lenze tie slovicka su dolezite... Inak stale neviem aky nedostatok vlastne zneuzivaju. Co je nedostatkom ze mas vozidlo registrovane tam kde byvas/mas sidlo? Ako inak sa to ma riesit? Mozno SADky maju vozy alokovane jednoznacne na jednu prevadzku, ale vacsina firiem bezne vozidla presuva a snad necakas ze ich budu vzdy preregistrovavat.
brefos
V Banskej Štiavnici vyhlásili detskú vlakovú mobilizáciu.Tá má pritiahnuť cestujúcich na trať, ktorú plánuje železničná spoločnosť odstaviť.
http://ziar.sme.sk/c/6434927/detske-listky-na-vlak-ktory-maju-zrusit-ozvlastnia-ilustracie.html