Reply on: wizard112 #47320:
O tom ze BSK z toho ciastocne profituje sa nehadam, skor islo o to, ze BSK zas oproti ostatnym krajom znacne straca na tom, ze ma asi najvacsi podiel cudzich aut na svojich cestach, takze rozhodne tam nepanuje nejaka nespravodlivost.
fragma
Badín ZŠ
Badín Danko
Badín Dorotovič (zaniknutý prístrešok, možno výstavba nového?)
Kukučka, Hliny a Vŕšok - neviem
na výveske Badín, rázc. 1/2roka ešte pred nedávnom figuroval zrušený spoj Zvolen AS (VK) 12:35xu ? ktovie, či sa to opravilo