Reply on: 810zssk #47317:
Ja si myslím, že si dostatočne inteligentný nato, aby si pochopil moju poznámku v reakcií na kvorku a koho som tým myslel. Ale keď sa chceš doťahovať za slovíčka, tak si to zameň za nadnárodné spoločnosti so sídlom v BA. ?
wizard112
Bratislavčania nás nevyžierajú, len skratka na plno využívajú všetky nedostatky systému. Prečo by to robili niečo navyše, keď nemusia? Prečo by si robili zbytočne náklady? A keď sa ti to nepáči, tak napíš podnet a potom nám tu napíš, ako si dopadol.