Reakcia na: Danny #4692:
etš som zabudol na skutočnosť, že dopravca nesmie prepravovať cestujúcich v rozpore s tarifou (§ 8 ods. 1 písm. b) zákona o cestnej doprave) a teda vodič nemôže otvoriť všetky dvere, aby nastúpili cestujúci, ktorí potom nezaplatia - všetko to vychádza z maximálnej nevhodnosti nástupu len prednými dverami (čo je úplne jasné napriek tomu, že to tu trpíme už viac ako 10,5 roka) a neposkytnutia dostatočnej prepravnej kapacity na príslušnom spoji.
To o znacovani autobusov cislami vzadu sa uz odkomunikovalo vodicom. Potom mozes nastupit na niektoru linku, napr. 34 a menit tabule.
KILL BILL